تماس با ما

مشتری گرامی در صورت هرگونه سوال و مشکلی، اول به قسمت سوالات متداول مراجعه و مطالعه فرمایید. در صورتی که جواب خود را پیدا نکردید با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

پشتیبانی امور سایت: ۰۹۰۵۸۰۶۷۴۶۷  (زمان پاسخگویی در روزهای عادی ۹ صبح الی ۱۷ و جمعه ها و روزهای تعطیل ۱۰ صبح الی ۱۷)

همچنین در صورت مشغول بودن شماره تماس فوق میتوانید با ارسال پیام در تلگرام به آیدی saraye_kala@ استفاده کنید.

لطفا توجه داشته باشید که ۰۹۰۵۸۰۶۷۴۶۷ تنها شماره‌ای است که سرای کالا از طریق آن رویدادها و خدمات ویژه‌اش را برای کاربران و مشتریان خود پیامک می‌کند و در صورت دریافت پیامکی با نام سرای کالا با هر شماره دیگری، لطفا جهت پیگیری قانونی آن را به info@sarayekala.ir اطلاع دهید. همچنین ۰۹۰۵۸۰۶۷۴۶۷سامانه ارسال پیامک است که وضعیت سفارش شما را به اطلاع شما خواهد رساند و طبیعی است که امکان دریافت پیام های شما از این طریق وجود ندارد.

مشتری گرامی، سرای کالا مفتخر است که صدای مشتریان خود را بشنود، شما همراهان میتوانید انتقاد و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل به آدرس info@sarayekala.ir ارسال کنید.

در روزهای تعطیل رسمی کشور، سرای کالا مشغول به کار میباشد. در صورت تعطیلی های احتمالی در روزهای خاص، از روزهای قبل در سایت و شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی خواهد شد.

آدرس دفتر مرکزی: تهران ، اتوبان ارتش ، بعد از چهارراه مینی سیتی ، شهرک قمر بنی هاشم (ع) ، منازل سازمانی نزاجا (لویزان ۳) ، بلوک ۲۳، طبقه ۳ ، واحد ۱۱     کدپستی: ۱۶۹۸۶۱۶۶۶۵

آدرس دفتر کار: تهران ، خیابان آزادی ، خیابان حبیب الله ، خیابان قاسمی ، جنب جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف ، مجموعه باکس ، پلاک ۷۹