شیوه های ارسال سفارش

در فروشگاه «سرای کالا» شیوه های مختلفی برای ارسال در نظر گرفته ایم:

 

ارسال با پیک ویژه تهران

شهروندان تهرانی که در روزهای کاری (شنبه تا پنج شنبه) سفارش خود را ثبت می کنند در طی همان روز سفارش آنها با الوپیک یا اسنپ باکس برای آنها ارسال می گردد و میتوانند ۴ تا ۵ ساعت پس از ثبت سفارش کالای خود را درب منزل تحویل بگیرند.

 

ارسال با پست پیشتاز

شهروندان عزیز خارج از تهران چنانچه در روزهای کاری (شنبه تا چهارشنبه) قبل از ساعت ۲ عصر سفارش خود را ثبت نمایند سفارش آنها در همان روز بسته بندی و تحویل به پست داده می شود و چنانچه در روزهای تعطیل و غیر کاری سفارش خود را ثبت کنند سفارش آنها در اولین روز کاری پیش رو و بعد از تعطیلات در ساعات اولیه روز بسته بندی و تحویل به پست میگردد. زمان تقریبی تحویل سفارش به این شیوه حدود ۲ تا ۳ روز کاری است.

 

ارسال با باربری اتوبوس / قطار / فرودگاه

مشتریان عزیز شهر های تبریز، کرمانشاه، قم، یزد، قزوین، زنجان، اردبیل، گرگان، ارومیه، اراک، خرم آباد ، مشهد، اهواز، شیراز، کرمان، بندرعباس، زاهدان ،اصفهان ،گیلان، مازندران ،همدان که تقاضا داشته باشند سفارش آنها با اتوبوس یا قطار ارسال گردد میتوانند پس از ثبت سفارش با فروشگاه سرای کالا با شماره ۰۹۰۵۸۰۶۷۴۶۷ تماس گرفته تا هماهنگی های لازم جهت ارسال سفارش آنها به باربری را انجام دهیم. در این روش زمان تقربی تحویل کالا وابسته به مدت زمانی که اتوبوس در مسیر است (فاصله زمانی بین اتوبوس تا مقصد و با در نظر گرفتن زمان حرکت اتوبوس یا قطار و…) از ۱۲ساعت تا ۲روز متغیر است.